SolidStep Perform Dub Giona ST102 ET 8 mm AC5/33 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930689
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
SolidStep Perform Dub Giona ST102 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu kvalitného dizajnu a praktických vlastností. S hrúbkou 8 mm a triedou AC5/33 zaručuje tento laminátový podlahový systém vysokú odolnosť voči opotrebeniu a dlhú životnosť, čím si zachová svoju krásu aj v tých najrušnejších domácnostiach. Jeho jedinečný systém pokládky 1clic2go pure+ umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, čo oceníte pri renovácii alebo úprave vášho interiéru. Štyri strany s fazetou (4V) dodávajú podlahe prirodzený vzhľad, ktorý napodobňuje autentické drevo, a vytvára tak príjemnú atmosféru vo vašich priestoroch. Okrem toho je povrch laminátu vysoko odolný voči škvrnám a vlhkosti, čo zjednodušuje jeho údržbu a zaisťuje, že aj s každodenným používaním zostane stále krásny. Vyberte si Dub Giona ST102 a užite si harmonický a funkčný interiér, ktorý bude spĺňať všetky vaše potreby.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.498 kg |
| EAN: | 4042456917750 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Nekonečný dekor: | opakuje sa každá 40 lamela |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof with Moisture Defense Technology) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | Solidstep Perform |
| Názov dekoru: | Dub Giona |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 30 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | L118 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami: | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (NALFA 24 hodín) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 12 x 12 m (144 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 1,5 mm na 1 m dĺžky dlhšej steny (12 mm pri 8 m, 15 mm pri 10 m, 18 mm pri 12 m) |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Authentic style: | ÁNO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
