Super Natural Classic Dub Clay Sola K647 MW 8 mm AC4/32 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930600
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Super Natural Classic Dub Clay Sola K647 MW je podlahová krytina, ktorá kombinuje eleganciu prírodného duba s modernými technológiami. S hrúbkou 8 mm a klasifikáciou AC4/32 je ideálnym riešením pre vysoce zaťažené priestory, pričom si zachováva nádherný vzhľad a odolnosť voči opotrebovaniu. Inovatívny systém 1clic2go Pure+ zabezpečuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, čo oceníte najmä pri renováciách alebo v prípade, že sa chcete vyhnúť komplikovanému montážnemu procesu. Štyri strany pero-drážky (4V) pridávajú na estetičnosti a vytvárajú dojem masívnej samostatnej dosky, čo posilňuje príjemný pocit z priestoru. Tento materiál tiež zaručuje skvelé akustické vlastnosti a nižšiu hlučnosť pri chôdzi, čo prispieva k pohodlnej atmosfére vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Vyberte si Super Natural Classic Dub Clay Sola a premeňte svoj interiér na miesto plné štýlu a komfortu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456915121 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Super Natural Classic |
| Názov dekoru: | Dub Clay Sola |
| Číslo dekoru: | K647 |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | L123 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
