Super Natural Classic Dub Clearwater K057 GT 8 mm AC4/32 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930561
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Obohaťte svoj domov o eleganciu a prirodzenosť s podlahou Super Natural Classic Dub Clearwater. S hrúbkou 8 mm a odolnosťou triedy AC4/32, táto podlaha ponúka vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre rušné domácnosti. Inovatívny systém 1clic2go pure+ zabezpečuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu bez potreby lepidla, vďaka čomu si môžete užiť novú podlahu bez zbytočného čakania. Povrchová úprava 4V prispieva k autentickému vzhľadu dreva, pričom ponúka moderné a trendy riešenie pre akýkoľvek interiér. S týmto produktom získate kombináciu štýlu, funkčnosti a dlhodobej životnosti, ktorá ozdobí váš priestor a zabezpečí pohodlné bývanie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456915152 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Super Natural Classic |
| Názov dekoru: | Dub Clearwater |
| Číslo dekoru: | K057 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8220 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
