Super Natural Classic Dub Gold Apollo K633 MW 8 mm AC4/32 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930602
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a pôvab laminátovej podlahy Super Natural Classic Dub Gold Apollo K633 MW, ktorá kombinuje prvotriedny dizajn s vysokou funkčnosťou. S hrúbkou 8 mm a odolnosťou triedy AC4/32 je ideálnou voľbou pre frekventované domácnosti, kde sa vyžaduje trvácnosť a estetika. Systém zámkovania 1clic2go pure+ umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, čím šetrí váš čas a úsilie. Povrchová úprava s 4V drážkami dodáva podlahe hlboký a autentický vzhľad, ktorý perfektne napodobňuje prírodné drevo. Navyše, laminátová podlaha vyniká aj svojou nízkou náročnosťou na údržbu, čo znamená, že si môžete užívať krásu vášho domova bez zbytočného stresu. Voľba Dub Gold Apollo K633 MW je skutočne investíciou do kvality a štýlu vašich priestorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456915077 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Super Natural Classic |
| Názov dekoru: | Dub Gold Apollo |
| Číslo dekoru: | K633 |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | R002 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
