Super Natural Classic Dub Gold Fiordaliso K629 MW 8 mm AC4/32 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930603
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalú kombináciu elegancie a funkčnosti s laminátovou podlahou Super Natural Classic Dub Gold Fiordaliso K629 MW. S hrúbkou 8 mm a triedou AC4/32 ponúka vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čo zabezpečuje dlhodobú krásu a bezstarostnosť aj v najrušnejších domácnostiach. Jej unikátne 1-lamela prevedenie a moderný 4V zrážajúci systém vytvárajú pôsobivý a prirodzený vzhľad, ktorý nenaruší žiadny dizajn interiéru. Navyše, jednoduchá montáž s technológiou 1clic2go pure+ znamená, že si môžete svoja nové podlahy užívať bez zdĺhavého procesu inštalácie. Zvoľte si Dub Gold Fiordaliso a pretvorte svoj domov na priestor plný štýlu a komfortu!Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456915060 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Super Natural Classic |
| Názov dekoru: | Dub Gold Fiordaliso |
| Číslo dekoru: | K629 |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8836 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
