Super Natural Classic Dub Wheat Pistachio K625 MW 8 mm AC4/32 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930605
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Dub Wheat Pistachio K625 MW je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu estetiky a funkčnosti. S hrúbkou 8 mm a triedou zaťaženia AC4/32 zaručuje vysokú odolnosť voči opotrebovaniu, čo znamená, že vaša podlaha zostane krásna a zachovalá aj pri intenzívnom používaní. Inovatívny zámkový systém 1clic2go pure+ umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov, čo výrazne šetrí váš čas a námahu. S unikátnou 4V perimetrálnou drážkou sa táto podlaha nielenže ľahko montuje, ale prináša aj elegantný vzhľad, ktorý dokáže skvele zapadnúť do akéhokoľvek interiéru. Dubová textúra s jemným nádychom pistácie dodáva vášmu priestoru prirodzený šarm a teplo, čím vytvára príjemnú atmosféru. Výberom Super Natural Classic sa investujete do kvality, ktorá zohľadňuje estetiku aj praktickosť, a tak si môžete užívať krásnu podlahu bez starostí.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456915053 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Super Natural Classic |
| Názov dekoru: | Dub Wheat Pistachio |
| Číslo dekoru: | K625 |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8837 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
