Vinyl Parador Basic 2.0 Dub prírodný kartáčovaná štruktúra široká lamela, 1730779, 1219x229x2 mm
Kód: P1748796
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Basic 2.0 v prírodnej farbe dubu s kartáčovanou štruktúrou prináša do vášho interiéru elegantný a nadčasový vzhľad. Široké lamely s rozmermi 1219 x 229 mm nielenže opticky zväčšujú priestor, ale aj pridávajú na útulnosti vašej domácnosti. S hrúbkou 2 mm ponúka táto podlaha nielen vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu, ale aj jednoduchú údržbu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre každodenné používanie v domácnostiach. Jej unikátna kartáčovaná textura zaručuje autentický pocit dreva, pričom zachováva moderný nádych, čím sa hodí do rôznych štýlov interiérov. Vďaka kvalitným materiálom a technológii spracovania sa môžete tešiť z trvalej krásy a funkčnosti, ktorá vám vydrží dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.221 kg |
| EAN: | 050000007806 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Basic 2.0 |
| Názov dekoru: | Dub prírodný |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 54 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D030 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
