Vinyl Parador Basic 2.0 Dub Sierra prírodný kartáčovaná štruktúra široká lamela, 1730791, 1219x229x2 mm
Kód: P1748838
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Basic 2.0 v odtieni Dub Sierra s prírodnou kartáčovanou štruktúrou prináša do vašich priestorov jedinečný pocit útulnosti a elegancie. Široká lamela s rozmermi 1219x229 mm dokonale imituje prírodné drevo, čo zaručuje autentický vzhľad a pocit, ktorý skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru. S tloušťkou 2 mm je tento vinyl odolný voči opotrebovaniu a ľahko sa udržuje, čo oceníte najmä v rušných domácnostiach alebo komerčných priestoroch. Vďaka rýchlej a jednoduché montáži bez potreby lepidla alebo podložky si môžete užívať novú podlahu okamžite, čím ušetríte čas a námahu pri rekonštrukcii.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.221 kg |
| EAN: | 050000007825 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Basic 2.0 |
| Názov dekoru: | Dub Sierra prírodný |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 54 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D026 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
