Vinyl Parador Basic 2.0 Royal Dub svetlo bielený kartáčovaná štruktúra široká lamela, 1730780, 1219x229x2 mm
Kód: P1739857
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Basic 2.0 v odtieni Royal Dub svetlo bielený predstavuje dokonalú kombináciu estetiky a funkčnosti. Rozmer širokej lamely 1219 x 229 mm s hrúbkou 2 mm zabezpečuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, ktorá šetrí váš čas aj úsilie. Kartáčovaná štruktúra ponúka nielen realistický vzhľad dreva, ale aj zvýšenú odolnosť proti poškodeniu, čím poskytuje dlhodobú ochranu proti opotrebovaniu. Tento vinylový povrch je navyše jednoduchý na údržbu a čistenie, čo ho robí ideálnou voľbou pre každodenný život v domácnosti, kde prevláda aktívny štýl. Vytvorte si príjemné a útulné prostredie s podlahou, ktorá kombinuje nadčasový dizajn s praktickými vlastnosťami, špeciálne navrhnutými pre váš pohodlný a moderný domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.221 kg |
| EAN: | 050000007817 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Basic 2.0 |
| Názov dekoru: | Dub Royal svetlo bielený |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 54 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D034 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
