Vinyl Parador Basic 30 Dub pastelovo šedý štruktúra dreva široká lamela 1L 1513441 1207x216x9,4 mm
Kód: P475776
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Basic 30 v elegantnom pastelovo šedom odtieni prináša do vášho interiéru jedinečný nádych dreveného vzhľadu, pričom zachováva vysokú odolnosť a funkčnosť vinylových podláh. Široká lamela s rozmermi 1207x216 mm a hrúbkou 9,4 mm zaisťuje stabilnú a pevná deku, ktorá sa hodí do rôznych typov miestností, od obývačiek po kancelárie. Vďaka štruktúre dreva má podlaha príjemný a prirodzený vzhľad, ktorý obohatí každý priestor, zatiaľ čo jej protišmyková vlastnosť zabezpečuje bezpečnosť aj v hektických domácich či pracovných prostrediach. Tento vinyl je jednoducho inštalovateľný a ľahko údržbový, čo výrazne uľahčuje váš každodenný život. Doprajte si kvalitnú podlahu, ktorá vyniká estetickým dizajnom a dlhou životnosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.411 kg |
| EAN: | 050000004346 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub pastelovo šedý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D032 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
