Vinyl Parador Basic 30 Dub prírodný kartáčovaná štruktúra 1649299 1L trieda 23/31 Safe-Lock 1207x216x9,4 mm/0,3 mm
Kód: P475780
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte dokonalé spojenie krásy a funkčnosti s vinylovou podlahou Parador Basic 30 v dekore prírodného dubu s kartáčovanou štruktúrou. Tento kvalitný vinyl s rozmermi 1207 x 216 x 9,4 mm a vrstvou nosného materiálu 0,3 mm ponúka mimoriadnu odolnosť a stabilitu, čím predčil tradičné podlahové krytiny. S triedou zaťaženia 23/31 sa môžete spoliehať na jeho výnimočnú schopnosť zvládnuť intenzívny pohyb v domácnosti aj v komerčných priestoroch. Montáž je hračka vďaka inovatívnemu systému Safe-Lock, ktorý zabezpečuje rýchle a presné spárovanie, pričom si zachováva estetický vzhľad bez viditeľných spojov. Prírodný dizajn s kartáčovanou textúrou nielenže vnesie do vášho interiéru hrejivú atmosféru, ale aj elegantne ladí s rôznymi štýlmi zariadenia. Investovaním do vinylovej podlahy Parador Basic 30 získate nielen estetickú hodnotu, ale aj dlhodobé pohodlie a jednoduchú údržbu vo vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.411 kg |
| EAN: | 050000006407 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Farba: | Hnedo-Žltá |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D030 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
