Vinyl Parador Basic 30 Dub Studioline pieskový štruktúra dreva 1601336 1207x216x9,4 mm
Kód: P475781
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Basic 30 v elegantnom dekore dubu Studioline s pieskovou štruktúrou dreva je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie estetiky a funkčnosti. S rozmermi 1207 x 216 x 9,4 mm ponúka dostatok pokrytej plochy na vytvorenie útulnej atmosféry vo vašom interiéri. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a vlhkosti zaručuje dlhú životnosť, pričom jednoduchá údržba a inštalácia šetria váš čas a energiu. Gumené podložky pod panelmi navyše zlepšujú akustické vlastnosti, čím prispievajú k príjemnému tichu vo vašich priestoroch. Doprajte si komfort a štýl, ktorý ponúka tento kvalitný vinyl s prirodzeným vzhľadom, a premeňte svoj domov na miesto plné pohody.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.411 kg |
| EAN: | 050000006205 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Farba: | Hnedo-Biela |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D051 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
