Vinyl Parador Classic 2025 Dub Cambridge dymový kartáčovaná štruktúra široká lamela 4V, 1748874, 1219x229x2,5 mm
Kód: 9930671
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Classic 2025 v odtieni Dub Cambridge s dymovou kartáčovanou štruktúrou prináša do vášho interiéru elegantný a moderný vzhľad, ktorý nemožno prehliadnuť. S rozmermi 1219x229x2,5 mm a šírkou lamely 4V sa tento podlahový materiál dokonale hodí do každého priestoru, pričom poskytuje vysokú stabilitu a dlhú životnosť. Jeho kartáčovaná povrchová úprava je nielen esteticky príjemná, ale aj praktická, pretože zaisťuje jednoduchú údržbu a odolnosť voči opotrebeniu. Navyše, vinylový materiál je ideálny pre rodiny s deťmi a domácimi miláčikmi, keďže ponúka pohodlie a teplo na dotyk, zatiaľ čo zaručuje vysokú odolnosť proti škvrnám a vlhkosti. Doprajte si spojenie krásy a funkčnosti vo vašej domácnosti s týmto nadčasovým vinylovým dizajnom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.377 kg |
| EAN: | 4014809269861 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Classic 2025 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge dymový |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 12 |
| Balení na palete: | 60 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D147 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
