Vinyl Parador Classic 2025 Dub Oxford pieskový kartáčovaná štruktúra široká lamela 4V, 1748867, 1219x229x2,5 mm
Kód: 9930677
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Classic 2025 Dub Oxford v pieskovaní s kartáčovanou štruktúrou predstavuje ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú harmóniu medzi estetikou a funkčnosťou. Široká lamela s rozmermi 1219 x 229 mm a hrúbkou 2,5 mm dodáva každému priestoru nadčasový vzhľad, pričom 4V fazetovanie rámcuje lamely a vytvára dojem skutočných drevených parkiet. Tento vinyl je odolný voči opotrebeniu a vlhkosti, čo znamená, že si zachová svoj pôvab aj v najvyťaženejších miestnostiach vašej domácnosti. Ľahká údržba a rýchla inštalácia spravia z tohto materiálu dokonalého spoločníka pre moderný a pohodlný životný štýl, zatiaľ čo jeho prirodzený dizajn prinesie teplo a útulnosť do každého interiéru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.377 kg |
| EAN: | 4014809269724 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Classic 2025 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford pieskový |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 12 |
| Balení na palete: | 60 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D103 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
