Vinyl Parador Classic 2025 Dub Oxford tmavo hnedý kartáčovaná štruktúra široká lamela 4V, 1748868, 1219x229x2,5 mm
Kód: 9930676
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Classic 2025 Dub Oxford v tmavo hnedom prevedení je ideálnym riešením pre váš domov, ak hľadáte kombináciu elegancie a funkčnosti. S rozmermi 1219 x 229 x 2,5 mm a širokou lamelou, tento podlahový materiál sa ľahko inštaluje a vytvára dojem priestrannosti. Kartáčovaná štruktúra dodáva každému kroku príjemný pocit, zatiaľ čo 4V fazetovanie posilňuje jeho prirodzený vzhľad, ktorý osloví aj najnáročnejších zákazníkov. Vinyl je odolný voči opotrebeniu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a minimálnu údržbu. Tento materiál je odolný voči vlhkosti, čo je ideálne pre kuchyne a kúpeľne, pričom jeho antisklzná úprava zaručuje bezpečnosť pre celú rodinu. Doprajte si povrch, ktorý spája moderný dizajn s komfortom – Vinyl Parador Classic 2025 Dub Oxford vás nesklame.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.377 kg |
| EAN: | 4014809269748 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Classic 2025 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford tmavo-hnedý |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 12 |
| Balení na palete: | 60 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
