Vinyl Parador Classic 2030 Dub Cambridge dymový kartáčovaná štruktúra široká lamela V-drážka 1748832 1207x216x9,6 mm
Kód: P475875
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte eleganciu a nadčasový dizajn s vinylovou podlahou Parador Classic 2030 v odtieni Dub Cambridge. S kartáčovanou štruktúrou a jemnou V-drážkou, táto široká lamela s rozmermi 1207 x 216 x 9,6 mm nielen imituje prirodzený vzhľad dreva, ale aj prináša príjemný pocit na dotyk. Odolnosť voči vlhkosti a jednoduchá údržba robia z tejto podlahy ideálnu voľbu pre akýkoľvek priestor vo vašej domácnosti, pričom skvele odoláva bežnému opotrebovaniu. Vďaka svojmu modernému dizajnu a klasickému vzhľadu dokáže podlaha Parador Classic 2030 dokonale zladiť s akýmkoľvek interiérom, od rustikálneho po súčasný. Jej inovatívny zámkový systém zabezpečuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu, čo šetrí váš čas a energiu. Zvoľte si kvalitu a štýl – lakovaná povrchová úprava chráni lamely pred poškriabaním a zaisťuje ich dlhú životnosť, čím si môžete bezstarostne užívať krásu a pohodlie vašich nových podláh.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.323 kg |
| EAN: | 4014809269083 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 9,6 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Classic 2030 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge dymový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,068 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D147 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
