Vinyl Parador Classic 2030 Dub Memory prírodný kartáčovaná štruktúra široká lamela V-drážka 1744613 1207x216x9,6 mm
Kód: P475856
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a všestrannosť vinylovej podlahy Parador Classic 2030 vo farebnej variante Dub Memory. S rozmermi 1207x216x9,6 mm a modernou kartáčovanou štruktúrou ponúka široká lamela nielen elegantný vzhľad, ale aj jedinečné obdobie prírodných textúr, ktoré dodá vašim priestorom teplý a útulný nádych. V-drážka zabezpečuje mimoriadne autentický vzhľad dreva a zároveň uľahčuje inštaláciu, čím znižuje nároky na čas a úsilia pri pokládke. Odolnosť voči vlhkosti a opotrebovaniu robí z tejto podlahy ideálny výber do rušných domácností aj komerčných priestorov, pričom zachováva vysokú úroveň komfortu a estetiky. S vinylovou podlahou Parador Classic 2030 si vychutnáte spojenie funkčnosti a elegancie na každom kroku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.305 kg |
| EAN: | 050000009560 |
| Hrúbka celkom: | 9,6 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Classic 2030 |
| Názov dekoru: | Dub Memory prírodný |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
