Vinyl Parador Classic 2030 Dub Natural Mix svetlý štruktúra dreva široká lamela 1L 1730639, 1207x216x9,6 mm
Kód: P475791
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Classic 2030 Dub Natural Mix vám prináša krásu prírodného duba v nadčasovom dizajne, ktorý dokonale oživí každý interiér. S rozmermi 1207 x 216 x 9,6 mm a širokým lamelovým formátom sa tento vinylový povrch rýchlo a jednoducho inštaluje, čím ušetrí váš čas aj námahu. Jeho svetlá štruktúra dreva nie lenže pôsobí veľmi atraktívne, ale aj opticky zväčšuje priestor, ideálny pre menšie miestnosti alebo byty. Navyše, vďaka svojej odolnosti proti škvrnám a vodě, je ideálnym riešením pre domácnosti s deťmi či domácimi miláčikmi, kde sa bez obáv môžete venovať každodenným radostiam. Vytvorte si útulný a štýlový domov s podlahou, ktorá spojí eleganciu s praktickosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.323 kg |
| EAN: | 050000007787 |
| Hrúbka celkom: | 9,6 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Classic 2030 |
| Názov dekoru: | Dub Natural Mix svetlý |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D084 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
