Vinyl Parador Classic 2030 Dub Oxford pieskový kartáčovaná štruktúra široká lamela V-drážka 1748831 1207x216x9,6 mm
Kód: P475876
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Classic 2030 s povrchom pripomínajúcim dub Oxford a pieskovanou štruktúrou je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú eleganciu a funkčnosť v jednom. Široké lamely s rozmermi 1207 x 216 x 9,6 mm dodávajú vašim priestorom vzdušnosť a harmonický vzhľad. Inovatívny V-drážka umocňuje dojem prirodzeného dreva a zabezpečuje opticky príjemný vzhľad podlahy, zatiaľ čo kartáčovaná štruktúra zvyšuje odolnosť voči opotrebeniu a uľahčuje údržbu. Nezáleží na tom, či renovujete domáce prostredie alebo dizajnovateľný priestor v kancelárii, tento vinyl ponúka kombináciu krásneho dizajnu a praktických vlastností, ktoré vytvoria dokonalú atmosféru vo vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.323 kg |
| EAN: | 4014809269069 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 9,6 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Classic 2030 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,068 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D103 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
