Vinyl Parador Classic 2030 Dub pieskový štruktúra dreva 1442052 1L trieda 23/33 Safe-Lock 1207x216x9,6 mm/0,55 mm
Kód: P475752
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Classic 2030 v odtieni Dub pieskový s realistickou štruktúrou dreva prináša do vášho interiéru príjemný vzhľad a útulnú atmosféru. S rozmermi 1207 x 216 x 9,6 mm a hrúbkou povrchovej vrstvy 0,55 mm sa tento vinylový podlahový materiál perfektne hodí do domácej aj komerčnej sféry, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a vysokú odolnosť pri zaťažení triedy 23/33. Technológia Safe-Lock zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby lepidiel, čo oceníte najmä počas renovácie. Tento podlahový systém sa navyše ľahko čistí a udržuje, a tým vytvára ideálne podmienky pre rodiny s deťmi alebo domácimi zvieratami. Prežite teda každý deň bez obáv, že by vaša podlaha stratila na kvalite či estetike.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.323 kg |
| EAN: | 050000003690 |
| Hrúbka celkom: | 9,6 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Classic 2030 |
| Názov dekoru: | Dub pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D020 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
