Vinyl Parador Classic 2030 Dub Studioline prírodný štruktúra dreva 1601385 1207x216x9,6 mm
Kód: P475783
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Classic 2030 v prírodnej štruktúre dreva je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a praktickosti. S rozmermi 1207x216x9,6 mm ponúka dostatočnú plochu a odolnosť, aby zvládal každodenné nároky vášho domova. Tento vinylový podlahový materiál je nielen esteticky príťažlivý, ale aj mimoriadne jednoduchý na údržbu, čo vám šetrí čas a energiu. Vďaka realistickému vzhľadu dubovej štruktúry oživí každú miestnosť a dodá jej nádych prírody. Nech už zariadujete akýkoľvek priestor, s vinylom Parador Classic 2030 získate podlahu, ktorá je zároveň odolná voči poškriabaniu a vlhkosti, čím zabezpečí dlhodobú krásu a funkčnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.323 kg |
| EAN: | 050000006207 |
| Hrúbka celkom: | 9,6 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Farba: | Hnedo-Žltá |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Classic 2030 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D019 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
