Vinyl Parador Classic 2030 Prestarnuté drevo bielené štruktúra dreva široká lamela 1L 1513466 1207x216x9,6 mm
Kód: P475758
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinylová podlaha Parador Classic 2030 s unikátnym vzhľadom prestarnutého bieleného dreva prináša do vášho interiéru prírodný a elegantný dojem. Jej široká lamela s rozmermi 1207 x 216 mm a hrúbkou 9,6 mm zabezpečuje robustnosť a stabilitu, čím sa stáva ideálnou voľbou pre intenzívne využívané priestory. Vďaka štruktúre dreva sa podlaha nielen výnimočne esteticky hodí do akéhokoľvek štýlového zariadenia, ale aj ponúka veľmi príjemný pocit na dotyk. Odolnosť voči poškodeniu a jednoduchá údržba robia z tejto vinylovej podlahy praktického partnera pre modernú domácnosť, kde si môžete naplno vychutnať jej krásu a funkčnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.323 kg |
| EAN: | 050000004363 |
| Hrúbka celkom: | 9,6 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Ostatné dreviny |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Classic 2030 |
| Názov dekoru: | Prestarnuté drevo bielené |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D050 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
