Vinyl Parador Trendtime 10 Chevron Dub Oxford biely matná štruktúra M4V, 1750865, 488x118x2,5mm
Kód: 9930883
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Trendtime 10 Chevron v jedinečnom odtieni Dub Oxford biely s matnou štruktúrou je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegance a odolnosti. S rozmermi 488x118 mm a hrúbkou 2,5 mm, ponúka tento vinyl podlahový materiál flexibilitu pri pokládke a prispôsobenie sa akémukoľvek interiéru. Technológia M4V zaručuje jednoduchú a bezproblémovú inštaláciu, vďaka čomu si môžete svoj nový podlahový dizajn užiť bez zbytočného oneskorenia. Jeho matná štruktúra dodáva priestoru moderný vzhľad, zatiaľ čo vysoko kvalitné prevedenie zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu, čo oceníte pri každodennej prevádzke. S vinylom Parador Trendtime 10 sa estetika a funkčnosť stretávajú v dokonalom harmónii, ktorá premení váš domov na útulné a štýlové miesto.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.862 kg |
| EAN: | 4014809280767 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 488 x 118 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Biela |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | M4V |
| Štruktúra povrchu: | Matná štruktúra |
| Vzor: | Chevron |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 10 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford biely |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 30 |
| Balení na palete: | 132 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | D023 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
