Vinyl Parador Trendtime 10 Chevron Dub Oxford karamelovo hnedý štruktúra M4V, 1750867, 488x118x2,5mm
Kód: 9930870
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Trendtime 10 Chevron Dub Oxford karamelovo hnedý je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú estetiku a trvanlivosť v jednom. S jeho rozmermi 488x118x2,5 mm sa dokonale hodí do moderných interiérov, pričom má realistický vzhľad dubového dreva, ktorý dodáva priestoru teplo a eleganciu. Inovatívna štruktúra M4V zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez nutnosti lepenia, čo oceníte nielen pri renovácii, ale aj pri nových projektoch. Tento vinylový panel je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti, čo znamená, že si zachová svoj pôvab aj v náročnejších podmienkach. S Parador Trendtime 10 si tak môžete užívať krásny domov bez obáv z jeho údržby.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.862 kg |
| EAN: | 4014809280804 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 488 x 118 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | M4V |
| Štruktúra povrchu: | Matná štruktúra |
| Vzor: | Chevron |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 10 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford karamelovo hnedý |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 30 |
| Balení na palete: | 132 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | D092 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
