Vinyl Parador Trendtime 10 Chevron Dub Oxford prírodný štruktúra M4V, 1750868, 488x118x2,5mm
Kód: 9930871
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Trendtime 10 Chevron Dub Oxford je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a funkčnosti. S rozmermi 488 x 118 x 2,5 mm a prírodnou štruktúrou, tento podlahový materiál nielenže imituje krásu skutočného dreva, ale zároveň poskytuje vynikajúcu odolnosť voči opotrebeniu a vlhkosti, čo je ideálne pre každú domácnosť. S technológiou M4V sa jednoduchá a rýchla inštalácia stáva hračkou, pričom vám umožní užiť si nádhernú podlahu bez zbytočného stresu. Nezáleží na tom, či zariadate moderný alebo tradičný interiér, Chevron dizajn a teplý odtieň dubu dodá každému priestoru nádych luxusu a harmónie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.862 kg |
| EAN: | 4014809280828 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 488 x 118 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | M4V |
| Štruktúra povrchu: | Matná štruktúra |
| Vzor: | Chevron |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 10 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford prírodný |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 30 |
| Balení na palete: | 132 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | D078 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
