Vinyl Parador Trendtime 10 Chevron Dub Oxford tmavo hnedý štruktúra M4V, 1750866, 488x118x2,5mm
Kód: 9930884
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Trendtime 10 Chevron Dub Oxford v tmavo hnedej farbe s štruktúrou M4V je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegancie a praktickosti. S rozmermi 488 x 118 x 2,5 mm sa tento podlahový kryt perfektne hodí do rôznych priestorov, pričom jeho Chevron vzor dodáva interiéru originálny nádych. Vysoká odolnosť voči opotrebovaniu zabezpečuje dlhodobú životnosť, zatiaľ čo jednoduchá údržba znamená, že sa budete môcť viac sústrediť na si užívanie svojho domova. Vďaka technológii M4V (Multifunkčný klikací systém) je inštalácia rýchla a bezproblémová, čo šetrí váš čas a energiu. Premeňte svoju domácnosť na štýlový priestor s podlahou, ktorá spojuje moderný dizajn a výnimočné funkčné vlastnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.862 kg |
| EAN: | 4014809280781 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 488 x 118 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Tmavo-hnedá |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | M4V |
| Štruktúra povrchu: | Matná štruktúra |
| Vzor: | Chevron |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 10 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford tmavo hnedý |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 30 |
| Balení na palete: | 132 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | D007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
