Vinyl Parador Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford prirodný matná štruktúra široká lamela M4V, 1748864, 770x154x2,5 mm
Kód: 9930681
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford v prírodnej matnej štruktúre je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú elegantné a moderné podlahové riešenie so širokými lamelami. S rozmermi 770x154x2,5 mm sa skvele hodí do rôznych interiérov, pričom desiatky vertikálnych a vodorovných línií vytvárajú opticky zaujímavý vzor, ktorý priťahuje pozornosť. Technológia M4V zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, čo vám ušetrí čas a energiu. Tento vinyl sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškriabaniu a vlhkosti, čím zaručuje trvanlivosť a dlhodobé využitie aj v intenzívne zaťažených priestoroch. Vaša podlaha tak získa nielen jedinečný vzhľad, ale aj funkčnosť, ktorú potrebujete.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10.413 kg |
| EAN: | 4014809269687 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 770 x 154 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford prírodný |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 90 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D078 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
