Vinyl Parador Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford tmavo hnedý matná štruktúra široká lamela M4V 1748862, 770x154x2,5 mm
Kód: 9930680
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford tmavo hnedý s matnou štruktúrou je dokonalou voľbou pre milovníkov prírodných materiálov, ktorí sa nechcú vzdať praktickosti. Široká lamela s rozmermi 770x154 mm sa perfektne hodí do moderných aj klasických interiérov, pričom elegantné herringbone vzory umocňujú atmosféru priestoru. S hrúbkou 2,5 mm a konštrukciou M4V je podlaha nielen mimoriadne odolná voči opotrebeniu, ale aj jednoduchá na montáž. Tmavo hnedá farba poskytuje teplý a útulný pocit, čo z nej robí ideálnu voľbu pre obývacie izby, spálne alebo kancelárie, kde si ceníte eleganciu a komfort. Vďaka vynikajúcej odolnosti voči vlhkosti a jednoduchému čisteniu si môžete užívať krásu drevenej podlahy bez starostí.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10.413 kg |
| EAN: | 4014809269649 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 770 x 154 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford tmavo-hnedý |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 90 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
