Vinyl Parador Trendtime 5 Dolomit biely minerálna štruktúra nadrozmerná dlažba 4V, 1750856, 914,4x457,2x2,5mm
Kód: 9930875
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Oživte svoj interiér s vinylovým podlahovým systémom Parador Trendtime 5, ktorý vyniká nadrozmernou dlažbou s rozmermi 914,4 x 457,2 mm a minerálnou štruktúrou v elegantnej bielej farbe. Táto podlaha nie je len esteticky príjemná, ale aj praktická: jej tloušťka 2,5 mm poskytuje vynikajúcu odolnosť proti poškriabaniu a opotrebovaniu, čo znamená, že si dlho udrží svoj čerstvý vzhľad aj pri zvýšenej frekvencii používania. Špeciálny 4V fazetový dizajn zdôrazňuje prirodzený vzhľad dlažby a dodáva vašej podlahe sofistikovaný nádych, zatiaľ čo kvalitná vinylová vrstva zabezpečuje jednoduchú údržbu a čistenie, takže váš priestor zostane vždy elegantný a bezproblémový. S vinylovou dlažbou od Parador získate moderný a nadčasový prvok, ktorý harmonicky zapadne do akéhokoľvek interiéru a premení vaše bývanie na útulné miesto, ktoré si zamilujete.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.32 kg |
| EAN: | 4014809280606 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 914,4 x 457,2 |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dolomit |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Dolomit biely |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 60 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
