Vinyl Parador Trendtime 5 Kameň Trafalgar svetlo sivý minerálna štruktúra dlažba 4V, 1750861, 457,2,4x457,2x2,5mm
Kód: 9930880
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Trendtime 5 Kameň Trafalgar v svetlo sivej farbe prichádza s elegantnou minerálnou štruktúrou, ktorá dodá vašim interiérom moderný a prírodou inšpirovaný vzhľad. S rozmermi 457,2 x 457,2 mm a hrúbkou 2,5 mm sa táto dlažba ľahko inštaluje a dokonale prispôsobí rôznym priestorom vo vašej domácnosti. Inovatívny 4V fazetový dizajn zabezpečuje harmonické prechody medzi dlaždicami, čím vytvára príjemný a súvislý dojem. Navyše, materiál je odolný voči opotrebovaniu, čo zaručuje dlhovekosť a jednoduchú údržbu, čím sa šetrí váš čas aj peniaze. Vďaka extrémnej flexibilite a vodotesnosti je ideálnym riešením aj do vlhkých miestností ako sú kúpeľne alebo kuchyne.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.32 kg |
| EAN: | 4014809280705 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 457,2 x 457,2 |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Kameň |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Kameň Trafalgar svetlo sivý |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 60 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
