Vinyl Parador Trendtime 5 Kameň Trafalgar tmavo sivý minerálna štruktúra dlažba 4V, 1750860, 457,2,4x457,2x2,5mm
Kód: 9930879
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečný štýl a praktickosť s dlažbou Vinyl Parador Trendtime 5 Kameň Trafalgar v tmavo sivej farbe. S rozmermi 457,2 x 457,2 mm a hrúbkou len 2,5 mm sa táto dlažba ľahko inštaluje a perfektne prispôsobí akémukoľvek priestoru, či už ide o moderný interiér alebo elegantnú vonkajšiu terasu. Minerálna štruktúra vytvára realistický vzhľad prírodného kameňa, pričom 4V fazeta dodáva každému kusu hĺbku a unikátne detaily, ktoré okúzlia aj náročných zákazníkov. Okrem estetických výhod sa môžete tešiť z vysokého stupňa odolnosti voči opotrebeniu a jednoduchého čistenia, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť a minimálnu údržbu. S Vinyl Parador Trendtime 5 si môžete užiť krásu prírody bez obáv z poškodenia či zložitých podmienok údržby.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.32 kg |
| EAN: | 4014809280682 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 457,2 x 457,2 |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Kameň |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Kameň Trafalgar tmavo sivý |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 60 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
