Vinyl Parador Trendtime 5 Minerál čierny minerálna štruktúra nadrozmerná dlažba 4V, 1750854, 914,4x457,2x2,5mm
Kód: 9930873
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vstúpte do sveta elegancie a praktickosti s vinylovou dlažbou Parador Trendtime 5 v čiernej farbe s minerálnou štruktúrou. S rozmermi 914,4 x 457,2 x 2,5 mm a špeciálnym 4V profilom, ktorý ziebato zdôrazňuje hrany dlaždíc, dodáva tento produkt vašim interiérom moderný a dynamický vzhľad. Jeho nadrozmerné dlaždice sú nielen atraktívne, ale aj funkčné – vysoko odolné proti opotrebeniu a škrabancom, ideálne pre terény s vysokým pohybom. Navyše, jednoduchá údržba a vodeodolnosť robia z tejto dlažby ideálne riešenie pre kuchyne, kúpeľne či chodby, kde sa vyžaduje spojenie estetiky a odolnosti. Vytvorte si priestor, ktorý oslňuje, zatiaľ čo sa budete tešiť z bezproblémového a komfortného užívania.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.32 kg |
| EAN: | 4014809280569 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 914,4 x 457,2 |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Kameň |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Minerál čierny |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 60 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
