Vinyl Parador Trendtime 5 Minerál sivý minerálna štruktúra nadrozmerná dlažba 4V, 1750855, 914,4x457,2x2,5mm
Kód: 9930874
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinyl Parador Trendtime 5 Minerál sivý zaujme svojou nadrozmernou dlažbou s rozmermi 914,4 x 457,2 mm, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu s minimom spár. Jeho jedinečná minerálna štruktúra vytvára moderný a elegantný vzhľad, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru, a zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a škvrnám. S hrúbkou 2,5 mm a špecifickým 4V profilom robí tento vinylový povrch ideálnym riešením pre domácnosti aj komerčné priestory, kde je dôležitá kombinácia estetiky a praktickosti. Na rozdiel od tradičných dlažieb, Parador Trendtime 5 ponúka príjemný pocit pri chôdzi, pričom jeho údržba je nenáročná a efektívna - stačí len jednoducho zamiesť alebo umyť. Vďaka svojej kvalite a štýlovému dizajnu prinesie tento produkt do vašich priestorov nádych luxusu a moderne zariadeného domova.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.32 kg |
| EAN: | 4014809280583 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2,5 mm |
| Formát: | 914,4 x 457,2 |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Kameň |
| Rozmerová stálosť: | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Minerál šedý |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 60 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
