VP Parador Basic 11-5 Character, Dub Chianti prírodný matný lak 1748897 1L M4V Automatic-Click 2200x185x11,5 mm/2,5 mm
Kód: P475895
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
VP Parador Basic 11-5 Character v elegantnom odtieni Dub Chianti prináša do vášho interiéru jedinečnú atmosféru a prírodný vzhľad, ktorý osloví každého milovníka drevených podláh. S rozmermi 2200 x 185 x 11,5 mm a hrúbkou 2,5 mm sa táto podlahová krytina perfektne hodí do rôznych typov miestností, od obývacích priestorov po kancelárie, pričom zabezpečuje jednoduchú inštaláciu vďaka systému M4V Automatic-Click. Prírodný matný lak nielenže ochráni povrch pred opotrebením, ale zároveň umocňuje pravý vzhľad dreva, pričom si zachováva svoje kvalitné vlastnosti aj pri každodennom využívaní. Svojou kombináciou funkčnosti a estetiky sa VP Parador Basic stáva ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú trvácnosť a štýlovosť v jednom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 4014809270140 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 11,5 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Character |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Basic 11-5 |
| Názov dekoru: | Dub Chianti prírodný |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,077 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
