VP Parador Basic 11-5 Character, Dub Chianti svetlý bielený matný lak 1748898 1L M4V Automatic-Click 2200x185x11,5 mm/2,5 mm
Kód: P475897
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Doprajte si dokonalú harmóniu medzi štýlom a funkčnosťou s podlahou VP Parador Basic 11-5 Character v elegantnej farbe Dub Chianti. S rozmermi 2200 x 185 x 11,5 mm a vrstvou tvrdeného laku 2,5 mm je táto podlaha nielen vizuálne pôsobivá, ale aj mimoriadne odolná voči opotrebeniu, čo zaručuje jej dlhú životnosť aj v náročných podmienkach. Inteligentný systém Automatic-Click navyše zabezpečuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu, čím ušetríte čas a námahu. Vďaka matnému povrchu a svetlému bieleniu ponúka táto podlaha útulnosť a svetlosť, ktoré oživia každý priestor. Objavte kombináciu elegancie a praktickosti, ktorá pozdvihne váš interiér na úplne novú úroveň.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 4014809270164 |
| Protišmykový povrch: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 11,5 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Character |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak biely matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Basic 11-5 |
| Názov dekoru: | Dub Chianti |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,077 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
