VP Parador Basic 11-5 Classic Dub Nature oil široká lamela M4V 1518262 2200x185x11,5 mm
Kód: P475759
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a funkčnosť podlahy VP Parador Basic 11-5 Classic Dub Nature oil, ktorá kombinovaním elegantného dizajnu a praktických vlastností posúva vaše interiéry na novú úroveň. S rozmermi 2200x185x11,5 mm a širokou lamelou zaručuje táto podlaha nielen bohatý vzhľad prírodného duba, ale aj nadštandardnú stabilitu a odolnosť voči opotrebeniu, čo je kľúčové pre dlhodobé užívanie v oblastiach s vysokou premávkou. Ochranný olejový povrch poskytuje podlahe vynikajúcu ochranu pred vodou a nečistotami, takže sa ľahko udržuje a zachováva si svoju krásu aj pri každodennej záťaži. S elegantným vzorom a príjemným hmatom, ktorý dotvára každú miestnosť, bude tento podlahový systém ideálnym základom pre váš domov, ktorý zaujme každého návštevníka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 24.908 kg |
| EAN: | 050000004238 |
| Hrúbka celkom: | 11,5 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Classic |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Olej |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Basic 11-5 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E002 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
