VP Parador Basic 11-5 Oversize plank Rustikal, Dub Nature oil široká lamela M4V, 1643835, 2380x233x11,5 mm
Kód: P475815
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlaha VP Parador Basic 11-5 Oversize plank Rustikal v odtieni Dub Nature oil je dokonalým spojením štýlu a funkčnosti. Jej široká lamela s rozmermi 2380 x 233 mm dodáva vášmu priestoru pocit vzdušnosti a luxusu, pričom hrúbka 11,5 mm zaisťuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu. S kvalitným systémom M4V (multifunkčný zámkový systém) je inštalácia podlahy rýchla a jednoduchá, čo ušetrí čas aj náklady na prácu. Prírodný olejový povrch zabezpečuje nielen elegantný vzhľad, ale aj ľahkú údržbu a dlhú životnosť, čím si zachováva krásu aj po rokoch používania. Vytvorte si domov, ktorý odráža vašu osobnosť, a užívajte si každý krok po tejto úžasnej podlahe.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.002 kg |
| EAN: | 050000007586 |
| Hrúbka celkom: | 11,5 mm |
| Formát: | 2380 x 233 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Povrchová úprava: | Olej |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Basic 11-5 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
