VP Parador Basic 11-5 Rustikal, Dub Malbec svetlý bielený matný lak 1748912 3L Automatic-Click 2200x185x11,5 mm/2,5 mm
Kód: P475899
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlaha VP Parador Basic 11-5 Rustikal v odtieni Dub Malbec svetlý bielený s matným lakom je ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a praktickosti. S rozmermi 2200 x 185 x 11,5 mm a kvalitnou hrúbkou 2,5 mm ponúka robustnosť a trvanlivosť, ktorá zaručuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Inovatívny systém Automatic-Click umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, takže si môžete užiť nový vzhľad vašich priestorov bez zbytočných prác a stresu. Dôvtipná povrchová úprava zabezpečuje nielen krásny vzhľad, ale aj odolnosť voči škvrnám a jednoduchosť údržby, čo ocenia najmä rodiny s deťmi alebo domácimi miláčikmi. Urobte svoj domov pohodlnejším a štýlovejším miestom s touto nadčasovou a modernou podlahou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 4014809270409 |
| Protišmykový povrch: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 11,5 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 3-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak biely matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Basic 11-5 |
| Názov dekoru: | Dub Malbec |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,077 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E023 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
