VP Parador Basic 11-5 Rustikal Dub biely Natural oil kartáčovaná št. široká lamela M4V 1595135 2200x185x11,5 mm
Kód: P475869
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina VP Parador Basic 11-5 v rustikálnom prevedení dub biely s kartáčovanou povrchovou úpravou je ideálnou voľbou pre moderné interiéry, kde sa stretáva estetika s funkčnosťou. S rozmermi 2200 x 185 x 11,5 mm a širokou lamelou M4V sa môžete tešiť na ľahkú manipuláciu a rýchlu inštaláciu, ktorá vám ušetrí čas a námahu. Tento produkt kombinuje prírodný vzhľad dreva s odolnosťou, čo zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Prirodzený olejový náter dodáva podlahe nielen krásny vzhľad, ale aj ochranu proti každodennému opotrebovaniu, vytvárajúc tak harmonické prostredie pre váš domov. Vytvorte si prostredie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a štýlovo, s podlahou, ktorá zaujme každého návštevníka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000005754 |
| Hrúbka celkom: | 11,5 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Olej biely |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Basic 11-5 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E003 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
