VP Parador Classic 3060 Dub Select matný lak 1-lamela M4V 1518123 2200x185x13 mm
Kód: P475772
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte krásu a funkčnosť podlahy VP Parador Classic 3060 Dub Select s matným lakom, ktorý dodá vášmu interiéru jedinečný šarm. S rozmermi 2200x185x13 mm a v praktickej 1-lamele sa táto podlaha perfektne prispôsobí rôznym priestorom, čím zabezpečuje nielen výnimočný vzhľad, ale aj jednoduchú inštaláciu a údržbu. Jej matný povrch nie len že pôsobí elegantne, ale tiež znižuje odrazy svetla, čo vytvára príjemnú atmosféru vo vašej domácnosti. Vďaka kvalitnému spracovaniu a odolnosti voči každodennému opotrebeniu si môžete byť istí, že podlaha ostane krásna po dlhé roky. Či už zariaďujete moderný byt alebo rustikálny dom, VP Parador Classic 3060 je ideálnym riešením pre tých, ktorí ocenia spojenie štýlu a trvácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000004279 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Select |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
