VP Parador Classic 3060 Living Dub biely matný lak široká lamela M4V 1518128 2200x185x13 mm
Kód: P475765
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
VP Parador Classic 3060 Living Dub biely matný lak ponúka jedinečné spojenie elegancie a funkčnosti, vďaka čomu je ideálny pre moderné interiéry. Široká lamela s rozmermi 2200 x 185 mm zabezpečuje vzdušnosť a optické zväčšenie priestoru, pričom kvalitný matný lak dodáva podlahám nadčasový vzhľad a odolnosť voči opotrebovaniu. S hrúbkou 13 mm a inovatívnym systémom M4V, ktorý jednoducho akusticky odizoluje podlahu, si môžete byť istí, že získate komfort pri chôdzi aj exkluzívny vizuálny dojem. Tento podlahový materiál je navyše jednoduchý na údržbu, čo znamená, že si môžete viac vychutnávať svoj domov bez zbytočného stresu. Výberom tohto produktu si prakticky zabezpečíte investíciu do krásy a kvality na dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.52 kg |
| EAN: | 050000004259 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedo-Biela |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak biely matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
