VP Parador Classic 3060 Living Dub hrčovitý matný lak 3-lamela shipsdeck 1518102 2200x185x13 mm
Kód: P475764
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
VP Parador Classic 3060 Living Dub hrčovitý matný lak je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegancie a praktickosti vo svojej domácnosti. S dizajnovým trojlamelovým usporiadaním s rozmermi 2200 x 185 x 13 mm vytvára každá doska jedinečnú atmosféru, ktorá ozvláštni akýkoľvek interiér. Hrčovitý matný lak nielenže podčiarkuje prírodnú krásu duba, ale súčasne zabezpečuje vynikajúcu odolnosť voči poškriabaniu a opotrebeniu, čo zaručuje dlhú životnosť vašich podláh. Prirodzený vzhľad a teplý tón dreva prispievajú k útulnej atmosfére, zatiaľ čo štýlový shipdeck dizajn dodáva vášmu priestoru moderný nádych. S VP Parador Classic 3060 si užijete krásu dreva bez obáv, že by ho časté užívanie mohlo znehodnotiť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000004252 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 3-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub hrčovitý |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
