VP Parador Classic 3060 Living Jaseň Amarone hnedý matný lak 3L 1748891 2200x185x13 mm
Kód: P475900
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
VP Parador Classic 3060 Living Jaseň Amarone predstavuje ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú harmonické spojenie elegancie a praktickosti vo svojom interiéri. S rozmermi 2200 x 185 x 13 mm a matným lakom, ktorý je odolný voči opotrebovaniu, posúva tento podlahový systém komfort a trvácnosť na novú úroveň. Jeho teplý odtieň hnedého jasene je nielen vizuálne príťažlivý, ale taktiež skvele ladí s rôznymi štýlmi zariadenia, od moderného po klasický. Montáž je jednoduchá a rýchla, čo šetrí čas a prácu, pričom do vašich priestorov vnesie prirodzenú krásu dreva a príjemný pocit domova. Užite si spojenie funkčnosti a estetiky s podlahou VP Parador Classic – ideálnou voľbou pre každú miestnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 4014809270065 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 3-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Jaseň |
| Triedenie dreva: | Living |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Jaseň Amarone |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E040 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
