VP Parador Classic 3060 Living Jaseň biely matný lak 3-lamela shipsdeck 1270338 2200x185x13 mm
Kód: P475775
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
VP Parador Classic 3060 Living Jaseň biely matný lak ponúka harmonickú kombináciu dizajnu a funkčnosti, ktorá zabezpečuje dokonalú atmosféru vo vašom interiéri. S rozmermi 2200x185x13 mm a konštrukciou v 3-lamelovom dizajne shipsdeck vytvára tento výrobok nielen esteticky príjemný, ale aj mimoriadne stabilný podlahový povrch. Matný lak jaseňovej farby poskytuje elegantný vzhľad, ktorý sa skvele hodí do moderných aj klasických priestorov, pričom zároveň zaručuje vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a jednoduchú údržbu. Užite si príjemný pocit tepla a luxusu pod nohami, ktorý tento podlahový systém dokáže ponúknuť, a vytvorte si tak domov, kde sa budete cítiť komfortne a vítane.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000004285 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedo-Biela |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 3-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Jaseň |
| Triedenie dreva: | Living |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak biely matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Jaseň |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Jaseň E003 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
