VP Parador Classic 3060 Natur Buk matný lak 3-lamela shipsdeck 1518088 2200x185x13 mm
Kód: P475767
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina VP Parador Classic 3060 Natur Buk s matným lakom prináša do vášho interiéru prirodzenú krásu a nadčasový štýl. S rozmermi 2200 x 185 x 13 mm a trojlamelovým dizajnom typu shipsdeck táto podlaha vytvára stabilný a pevný povrch, ktorý odoláva každodennému opotrebeniu bez straty elegancie. Matný lak zaisťuje nielen príjemný vzhľad, ale aj jednoduchú údržbu, čo oceníte predovšetkým v rodinných domácnostiach a vyťažených priestoroch. S jej prirodzenou bukovou farbou navodíte teplú a útulnú atmosféru, ktorá sa hodí k mnohým štýlom zariadenia. Zvoľte si kvalitu a trvanlivosť, ktorá vydrží roky, a doprajte svojmu domovu dokonalý vzhľad!Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000004265 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Červená |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 3-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Buk |
| Triedenie dreva: | Natur |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Buk |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Buk E002 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
