VP Parador Classic 3060 Natur Dub Pinot čierny matný lak 1L M4V 1748887 2200x185x13 mm
Kód: P475902
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
VP Parador Classic 3060 Natur Dub Pinot v čiernom matnom laku predstavuje ideálne riešenie na zútulnenie vášho interiéru. S rozmermi 2200 x 185 x 13 mm a precíznym spracovaním poskytuje nie len estetickú hodnotu, ale aj vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Matný povrch dodáva dômyselný nádych moderného minimalizmu, zatiaľ čo prírodný dub prenáša teplo a harmóniu priamo do vašich domovov. Tento podlahový variant vyžaduje minimálnu údržbu, čo vám ušetrí čas a energiu, pričom si ponechá atraktívny vzhľad po dlhé roky. Užite si spojenie štýlu a funkčnosti, ktoré vám VP Parador Classic 3060 ponúka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 4014809270003 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Čierna |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Natur |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub Pinot |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
