VP Parador Classic 3060 Natur Jaseň Kir biely matný lak 1L 4V 1748890 2200x185x13 mm
Kód: P475903
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
VP Parador Classic 3060 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a elegantný vzhľad vo svojich interiérových riešeniach. S rozmermi 2200 x 185 x 13 mm sa skvele hodí do akéhokoľvek priestoru a ponúka robustnú konštrukciu, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Biely matný lak zvýrazňuje prirodzenú krásu jaseňovej štruktúry, čím dodáva miestnosti sviežosť a moderný vzhľad, zatiaľ čo jeho štyri strany (4V) s precíznym spracovaním zabezpečujú bezproblémovú inštaláciu a dokonalú líniu pri pokládke. Tento výrobok nielen esteticky obohatí váš domov, ale aj prakticky, vďaka svojej odolnosti voči opotrebeniu je skvelou voľbou pre stredne zaťažené miestnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 4014809270041 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Biela |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Jaseň |
| Triedenie dreva: | Natur |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Jaseň Kir |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
