VP Parador Classic 3060 Natur Javor európsky matný lak 3-lamela shipsdeck 1518122 2200x185x13 mm
Kód: P475812
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová panel VP Parador Classic 3060 Natur v dekore javoru európskeho je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú harmonické spojenie prírodného vzhľadu a moderného dizajnu. S rozmermi 2200 x 185 x 13 mm a trojlamelovou konštrukciou "shipsdeck" nielenže zaručuje stabilitu a odolnosť, ale aj vytvára pocit rozľahlosti a vzdušnosti vo vašich interiéroch. Matný lak dodáva podlahe elegantný, prírodný vzhľad, ktorý sa jednoducho hodí do akéhokoľvek štýlu zariadenia. S touto podlahou získate nielen krásny a útulný priestor, ale aj dlhodobú investíciu do kvality a pohodlia vo vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.081 kg |
| EAN: | 050000004264 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedo-Žltá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 3-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Javor |
| Triedenie dreva: | Natur |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Javor európsky |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Javor európsky E001 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
