VP Parador Classic 3060 Rustic Dub Dymový matný lak široká lamela matný lak 1518243 2200x185x13 mm
Kód: P475773
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Predstavujeme vám podlahu VP Parador Classic 3060 Rustic Dub Dymový, ktorá svojím elegantným matným lakom prinesie do vášho interiéru nádych sofistikovanosti a tepla. S rozmermi 2200x185x13 mm ponúka široká lamela nielen vizuálnu príťažlivosť, ale aj praktickosť, keďže väčšie plochy pokryjete rýchlejšie. Povrchová úprava v rustikálnom štýle so zamatovým matným lakom dodáva každému priestoru príjemnú atmosféru a zároveň zvyšuje odolnosť proti opotrebeniu. Vďaka precíznemu spracovaniu a vysokej kvalite materiálov je táto podlaha ideálna pre tých, ktorí hľadajú kombináciu trvanlivosti a estetickej hodnoty vo svojom domove. Doprajte si luxus pod nohami a vytvorte si priestor, ktorý bude vyžarovať prirodzenú krásu a eleganciu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000004280 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedo-Čierna |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub dymový |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E020 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
