Dub VERDEN SNOW - AC4/10mm, 4V-drážka, click Laminátové vodeodolné podlahy CLASSEN Discovery 4V
Kód: 54706
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LAMINÁTOVÉ VODEODOLNÉ PODLAHY CLASSEN

Pozornosť venovaná detailom so súčasným pokusom zastaviť plynutie času, zdôraznená tlmenými a jemnými farbami iba v matnom prevedení.
Znovuobjavte, to čo je pod Vašimi nohami. Stojí to za to venovať pozornosť, stojí za to ju objavovať každý deň. Objavte to vo vodeodolnej sérii podláh Classen Impression so 4-strannou V-drážkou!
Odolnosť voči vode 24 hodín.
Voda, rozliatie či záplavy už nemusia byť problémom.Podlahy značky Classen sú vodeodolné voči stojatej vode po dobu 24 hodín.
- hrúbka 10 mm
- odolnosť AC4/23 - stredná komerčná záťaž
- povrchová úprava synchro štruktúra
- spájanie dosiek Megaloc 2.0 AQUA
- záruka 25 rokov pri domácom použití / 5 rokov pri kancelárskom použití
Megaloc je „bezlepidlový systém. To znamená, že panely sa inštalujú bez použitia lepidla. Megaloc sa vyznačuje veľmi dobrou odolnosťou a veľmi ľahkou, intuitívnou montážou. Megaloc je západkový mechanizmus umiestnený na krátkej strane panelov. Systém skracuje čas pokládky takmer o polovicu a zaručuje najvyšší stupeň stability podlahy. Toto riešenie zaručuje najjednoduchšiu a najodolnejšiu inštaláciu, ale tiež schopnosť kedykoľvek rýchlo rozobrať podlahu.
POKLÁDKA LAMINÁTOVEJ PODLAHY CLASSEN:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Discovery 4V |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Povrchová úprava: | synchronizovaná štruktúra |
| Hrúbka: | 10 mm |
| V - drážka: | áno |
| Spôsob položenia: | plávajúca podlaha |
| Záťažová trieda: | AC4 - stredná komerčná záťaž |
| Vhodná na podlahové vykurovanie: | áno |
| Typ spoja: | Megaloc 2.0 AQUA |
| Balenie: | 16 kg/ 8 dosiek/ 1,624 m2 |
| Rozmer 1 dosky: | 1285x158 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
